Ajuntament de L'Hospitalet

Escena

Agenda

  • Veure imatge de Danses de la Polinesia (nova finestra)

    Danses de la Polinesia

    Diumenge, 15 de juliol, 19 h
    Biblioteca Can Sumarro
  • Veure imatge de Can Chill Out: Dansa (nova finestra)

    Can Chill Out: Dansa

    Dijous, 19 de juliol, 20 h
    Biblioteca Can SumarroJardins de la Biblioteca Can Sumarro
  • Veure imatge de Els dijous d’estiu a Santa Eulàlia (nova finestra)

    Els dijous d’estiu a Santa Eulàlia

    Dijous, 19 de juliol
    Pati interior del Centre Cultural SantaEulàlia – c. de Santa Eulàlia, 60
  • Veure imatge de Can Chill out: Poetry slham fusió (nova finestra)

    Can Chill out: Poetry slham fusió

    Divendres, 20 de juliol, 20 h
    Biblioteca Can SumarroJardins de la biblioteca Can Sumarro
  • Veure imatge de  Curs d'interpretació a l'EMMCA (nova finestra)

    Curs d'interpretació a l'EMMCA

    del 19 de setembre de 2016 al 23 de juliol de 2018
    Escola de Música - Centre de les Arts
  • Veure imatge de  Curs de muntatge teatral a l'EMMCA (nova finestra)

    Curs de muntatge teatral a l'EMMCA

    del 19 de setembre de 2016 al 23 de juliol de 2018
    Escola de Música - Centre de les Arts
  • Veure imatge de Curs d'Iniciació al joc teatral a l'EMMCA (nova finestra)

    Curs d'Iniciació al joc teatral a l'EMMCA

    del 19 de setembre de 2016 al 23 de juliol de 2018
    Escola de Música - Centre de les Arts
  • Veure imatge de Curs de sensibilització teatral de l'EMMCA (nova finestra)

    Curs de sensibilització teatral de l'EMMCA

    del 19 de setembre de 2016 al 23 de juliol de 2018
    Escola de Música - Centre de les Arts
  • Veure imatge de L'H Urban Experience  (nova finestra)

    L'H Urban Experience 

    del 9 de juny al 27 de juliol
    Diversos emplaçaments
  • Veure imatge de Guitarra (nova finestra)

    Guitarra

    del 4 de setembre de 2017 al 31 de juliol de 2018
    Centre Cultural Sanfeliu
  • Veure imatge de Presentació de la temporada de música i escena (nova finestra)

    Presentació de la temporada de música i escena

    Dijous, 27 de setembre, 20 h
    Auditori Barradas
  • Joan Dausà - Ara som gegantsVeure imatge de Joan Dausà - Ara som gegants (nova finestra)

    Joan Dausà - Ara som gegants

    Dissabte, 29 de setembre, 20 h
    Teatre Joventut
  • Bona Gent - Quim MasferrerVeure imatge de Bona Gent - Quim Masferrer (nova finestra)

    Bona Gent - Quim Masferrer

    Dissabte, 6 d'octubre, 20 h
    Teatre Joventut
  • Rhumans - Rhum & CiaVeure imatge de Rhumans - Rhum & Cia (nova finestra)

    Rhumans - Rhum & Cia

    Diumenge, 7 d'octubre, 19 h
    Teatre Joventut
  • El Temps i els Conway - Stromboli teatreVeure imatge de El Temps i els Conway - Stromboli teatre (nova finestra)

    El Temps i els Conway - Stromboli teatre

    del 6 al 7 d'octubre
    Teatre Joventut
  • La caputxeta vermella i un llop diferentVeure imatge de La caputxeta vermella i un llop diferent (nova finestra)

    La caputxeta vermella i un llop diferent
    (Primària: 6-8 anys. 8-10 anys)

    Dimarts, 16 d'octubre, 9.30 h i 11 h
    Teatre Joventut
  • La Chana, diosa del compásVeure imatge de La Chana, diosa del compás (nova finestra)

    La Chana, diosa del compás

    Dissabte, 20 d'octubre, 20 h
    Teatre Joventut
  • Mala bromaVeure imatge de Mala broma (nova finestra)

    Mala broma

    Diumenge, 21 d'octubre, 19 h
    Teatre Joventut
  • FuenteovejunaVeure imatge de Fuenteovejuna (nova finestra)

    Fuenteovejuna - TNT / El Vacie

    Dissabte, 27 d'octubre, 20 h
    Teatre Joventut
  • Detrás de la puerta - Cía. Lasca YeroVeure imatge de Detrás de la puerta - Cía. Lasca Yero (nova finestra)

    Detrás de la puerta - Cía. Lasca Yero
    (Recomanat de 14-20 anys)

    del 6 al 7 de novembre, 9.30 h i 11 h
    Dimarts dia 6 al Teatre Joventut i dimecres dia 7 a l'Auditori Barradas.
  • El Niño de Elche - Antologia del cante flamenco heterodoxoVeure imatge de El Niño de Elche - Antologia del cante flamenco heterodoxo (nova finestra)

    El Niño de Elche - Antologia del cante flamenco heterodoxo

    Divendres, 9 de novembre, 20.30 h
    Teatre Joventut
  • Un tret al capVeure imatge de Un tret al cap (nova finestra)

    Un tret al cap

    Dissabte, 10 de novembre, 20 h
    Teatre Joventut
  • Llibres per cremar - Companyia PyrosVeure imatge de Llibres per cremar - Companyia Pyros (nova finestra)

    Llibres per cremar - Companyia Pyros

    Divendres, 16 de novembre, 21 h
    Teatre Joventut
  • Mundo obrero - Teatro del BarrioVeure imatge de Mundo obrero - Teatro del Barrio (nova finestra)

    Mundo obrero - Teatro del Barrio

    Divendres, 16 de novembre, 20.30 h
    Teatre Joventut
  • La Zanja - Titzina TeatreVeure imatge de La Zanja - Titzina Teatre (nova finestra)

    La Zanja - Titzina Teatre

    Diumenge, 18 de novembre, 19 h
    Teatre Joventut
  • Patatu - Viu el TeatreVeure imatge de Patatu - Viu el Teatre (nova finestra)

    Patatu - Viu el Teatre
    (Infantil: 3-6 anys. Primària: 6-8 anys)

    Dimarts, 20 de novembre, 9.30 h i 11 h
    Teatre Joventut
  • Como hace 3.000 años - Héctor Alterio i José Luis MerlínVeure imatge de Como hace 3.000 años - Héctor Alterio i José Luis Merlín (nova finestra)

    Como hace 3.000 años - Héctor Alterio i José Luis Merlín

    Divendres, 23 de novembre, 20.30 h
    Teatre Joventut
  • The Django OrchestraVeure imatge de The Django Orchestra (nova finestra)

    The Django Orchestra

    Dissabte, 24 de novembre, 20 h
    Teatre Joventut
  • Rafa PonsVeure imatge de Rafa Pons (nova finestra)

    Rafa Pons

    Diumenge, 25 de novembre, 19 h
    Teatre Joventut
  • El Declive - Banfield Teatro EnsambleVeure imatge de El Declive - Banfield Teatro Ensamble (nova finestra)

    El Declive - Banfield Teatro Ensamble

    Divendres, 30 de novembre, 20.30 h
    Teatre Joventut
  • El Trencanous - Centre de Dansa de CatalunyaVeure imatge de El Trencanous - Centre de Dansa de Catalunya (nova finestra)
  • El Trencanous - Centre de Dansa de CatalunyaVeure imatge de El Trencanous - Centre de Dansa de Catalunya (nova finestra)

    El Trencanous - Centre de Dansa de Catalunya

    del 15 al 16 de desembre, 18 h
    Teatre Joventut
  • Veure imatge de Curs d'iniciació a la màgia amb cartes (nova finestra)

    Curs d'iniciació a la màgia amb cartes

    del 2 d'octubre al 18 de desembre, de 19 a 20 h
    Centre Cultural Sant Josep
  • Veure imatge de Curs de cartomàgia (nova finestra)

    Curs de cartomàgia

    del 2 d'octubre al 18 de desembre, de 19 a 20 h
    Centre Cultural Sant Josep
  • Playoff - La Joven CompañíaVeure imatge de Playoff - La Joven Compañía (nova finestra)
  • El petit Dalí i el camí cap els somnis - Viu el TeatreVeure imatge de El petit Dalí i el camí cap els somnis - Viu el Teatre (nova finestra)
  • Quadres d'una exposició - Centre de Dansa de CatalunyaVeure imatge de Quadres d'una exposició - Centre de Dansa de Catalunya (nova finestra)
  • TahíVeure imatge de Tahí (nova finestra)

    Tahí
    (Infantil: 3-6 anys. Primària: 6-8 anys)

    Dijous, 28 de març 2019, 9.30 h i 11 h
    Auditori Barradas
  • Veure imatge de Curs d'iniciació a la màgia per a infants (nova finestra)

    Curs d'iniciació a la màgia per a infants

    del 2 d'octubre de 2018 al 4 de juny de 2019, de 18 a 19 h
    Centre Cultural Sant Josep
  • Veure imatge de Tallers de Hip-Hop, Ball modern i Funky (nova finestra)

    Tallers de Hip-Hop, Ball modern i Funky

    del 3 d'octubre de 2018 al 23 de juny de 2019
    Centre Cultural la Bòbila
  • Veure imatge de Chiquisomnis (nova finestra)

    Chiquisomnis

    del 2 d'octubre de 2018 al 23 de juny de 2019
    Centre Cultural la Bòbila
  • Veure imatge de Tallers de Salsa Cubana (nova finestra)

    Tallers de Salsa Cubana

    del 2 d'octubre de 2018 al 23 de juny de 2019
    Centre Cultural la Bòbila
  • Veure imatge de Somnisrevolution (nova finestra)

    Somnisrevolution

    del 25 de setembre de 2018 al 23 de juny de 2019
    Centre Cultural la Bòbila
Ajuntament de L'Hospitalet
Pl. de l'Ajuntament, 11
08901 L'Hospitalet de Llobregat
Tel. 934 029 400